PRYWATNOŚĆ

lingutransla.org – Polityka Prywatności

Prywatność jest Naszą Podstawą

 

W lingutransla.org bardzo szanujemy prywatność Naszych Klientów i Naszą i prosimy to też uszanować.

1. Nie zbieraliśmy, nie zbieramy i nie będziemy zbierać ŻADNYCH DANYCH powierzanych nam przez Naszych Klientów.

2. Nie sprzedawaliśmy, nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawać, ani w żaden inny sposób świadomie udostępnić itp, ŻADNYCH DANYCH kiedykolwiek powierzonych nam przez Naszych Klientów.

Jedyny wyjątek to sytuacja, w której zostaniemy poproszeni przez Naszego Klienta, by udostępnić jego dane do dalszego rozpowszechniania np. na portalu społecznościowym, itp.

3. Po zakończeniu świadczenia jakiejkolwiek z Naszych Językowych Usług Internetowych, wszystkie dane, jak np. zdjęcia, skany, e-maile, teksty, itp, otrzymane od Naszych Klientów są trwale usuwane z Naszych zasobów.

4. Nie zmuszamy nikogo do przebywania na Naszej stronie, ani do zostawiania tu jakichkolwiek danych, czy to w formularzu kontaktowym, czy w komentarzach, ani do korzystania z Naszych Usług. Każde takie działanie jest działaniem DOBROWOLNYM.

5. Informujemy, że serwer, na którym jest umieszczona Nasza strona internetowa, znajduje się na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Nasza Firma lingutransla.org prowadzi działalność również z obszaru tego państwa. Oba te podmioty podlegają prawu tu obowiązującemu.

…..

Jeśli nie zgadzasz się z Naszą Polityką Prywatności, albo z czymkolwiek co znajduje się na Naszej Stronie, uprzejmie prosimy Cię, abyś ją opuścił. Życzymy Ci miłego dnia.

Masz jakieś pytania dotyczące Naszej Polityki Prywatności?

 
Z miłą chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!