PRYWATNOŚĆ

lingutransla.org – Polityka Prywatności

Prywatność jest Naszą Podstawą

 

W lingutransla.org bardzo szanujemy prywatność Naszych Klientów i Naszą własną i prosimy to też uszanować.

1. Nie zbieraliśmy, nie zbieramy i nie będziemy zbierać ŻADNYCH DANYCH powierzanych nam przez Naszych Klientów.

2. Nie sprzedawaliśmy, nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawać, ani w żaden inny sposób świadomie udostępnić itp, ŻADNYCH DANYCH kiedykolwiek powierzonych nam przez Naszych Klientów.

3. Po zakończeniu świadczenia jakiejkolwiek z Naszych Językowych Usług Internetowych, wszystkie dane, jak np. zdjęcia, skany, e-maile, teksty, itp, otrzymane od Naszych Klientów, czy do nich wysłane, są trwale usuwane z Naszych baz danych.

4. Nie zmuszamy nikogo do przebywania tu, wysyłania nam jakichkolwiek danych, czy do korzystania z Naszych Usług. Każde takie działanie jest działaniem DOBROWOLNYM.

5. Serwer na którym jest umieszczona ta strona internetowa, znajduje się na terenie Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. lingutransla.org prowadzi działalność również z obszaru tego państwa. Oba te podmioty podlegają prawu brytyjskiemu, patrz:

https://ico.org.uk/for-organisations/guide-to-data-protection/guide-to-the-general-data-protection-regulation-gdpr/

…..

Jeśli nie zgadzasz się z Naszą Polityką Prywatności, albo z czymkolwiek co znajduje się na Naszej Stronie, uprzejmie prosimy Cię, abyś ją opuścił(a). Życzymy Ci miłego dnia.

Masz jakieś pytania dotyczące Naszej Polityki Prywatności?

 
Z miłą chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie!