Opinie o Nas

Katarzyna Goliszek jest niesamowitym nauczycielem angielskiego z talentem radiowym. Wiemy, że nauka nowego języka nie jest łatwa, ale… ona sprawia, że jest to naprawdę przyjemne i proste. Nasi słuchacze uwielbiają jej krótkie audycje na temat gramatyki angielskiej i sposobu, w jaki wyjaśnia znaczenia najczęściej używanych wyrażeń / idiomów.

Artur Kieruzal

Dyrektor Zarządzający, Polish Media House (Polish Radio London, Cooltura+)

Z panem Piotrem współpracuje już od prawie dwóch lat, zajmuje się on moim SEO. Od tego czasu wiele zmieniło się na mojej stronie internetowej i są to zdecydowanie zmiany na lepsze. Praca związana z optymalizacja strony przeprowadzana jest z planem i przynosi efekty w postaci osób trafiających do nas z naszej strony internetowej (poprzednio nie zdarzało się to w ogóle). Pan Piotr jest osobą niesamowicie pracowitą. Bardzo zależy mu żeby jego praca przyniosła efekty i zawsze daje z siebie klientowi 100% a może i więcej. Polecam!

Iwona Iwanicka

Dyrektor Zarządzający, Iwona Accountancy Services Ltd.

Współpracuję z Kasią i Piotrem z Lingutransla od paru dobrych lat. Pracujemy głównie nad tekstami stron naszych wspólnych klientów. Tłumaczenia tekstów są zawsze przygotowane przed czasem, poprawne zarówno pod względem językowym jak i SEO. Czasem spieramy się o detale ale z doświadczenia wiem, że to pomaga wypracować świeże spojrzenie na problem a co za tym idzie – dobrze działające nieszablonowe rozwiązania. POLECAM wszystkim tym którzy potrzebują!

Tomasz Lewandowski

Dyrektor Zarządzający, attv.uk

Kasia i Piotr z lingutransla.org wykonują dla nas różne usługi związane z marketingiem internetowym. Optymalizują i pozycjonują lokalnie naszą stronę internetową https://www.mkfireplace.co.uk. Pomagają nam, pisać i tłumaczyć teksty i ogłoszenia. Wyszukują słowa kluczowe odpowiednie dla naszego polskiego i angielskiego SEO. Ich praca szybko przyniosła nam wymierne korzyści, a to dopiero początek i liczymy na dużo więcej! :-)

Mariusz Kępka

Dyrektor Zarządzający, MK Solutions